Evde Nişan Organizasyonu Yapacaklara Tavsiyeler

 Nişan törenlerini evde veya açık havada yapmak isteyenler için bir kaç tavsiyemizi sayfamızda paylaşıyoruz. Nişan, Düğün gibi organizasyonlar sanıldığından daha yorucu ve zor olabiliyor. Çevrenizde sizin için sürekli koşuşturan kişi sayısı az ise bu zorluk tamamen artıyor. 

Nişan Masası Nasıl Olmalı?

Evde nişan yapacaksanız, organizasyonun en dikkat çekici parçasının nişan masası olması gerektiğini bilmelisiniz. Nişan fotoğraflarını bu masanın arkasında çektireceksiniz. Fotoğrafların güzel çıkması için de masanın şıklığı çok önemli bir faktör. Nişan masası önünde çekileceğiniz fotoğrafların sosyal medya hesaplarında da paylaşılacağı aşikar. Bu nedenle masanın düzeni güzel olmalı.



Çiçekli Nişan Masası

Her geçen gün süslemeler değişiyor, elbise trendleri farklılaşıyor… Ama çiçekler, nişan sektöründeki yerini asla kaybetmiyor! İnsanın içini cıvıl cıvıl yapan çiçek çeşitlerini, nişan masanda mutlaka kullanmanızı öneriyoruz. Elbiseniz ve Çiçeklerin renk uyumu olmazsa olmaz.



Nişan Arka fon

Evde nişan masanın önünde fotoğraf çektireceksiniz. Peki ya arka planda ne olacak? Fotoğraflarınızda duvar görüntüsü yerine daha hoş görüntüsü olan bir fonun çıkması tabi ki de ilk tercih olacaktır. Çiçekler ve Tüller ile süslenmiş bir arka fona Led ışıklar eklenerek ortaya çok şık ve göz alıcı bir arka fon çıkacaktır. 



Nişan Masa Üzeri Süs ve Detaylar

Masa üzerinde Şamdanlar ve mumlar, Jardinyer setler, Pleksiden hazırlanmış farklı model ve renklerde isimlikler, Hediyelikler bunlar ince ayrıntılar. Bu ayrıntıları en iyi şekilde hazırlayarak bu önemli günde tarzınızı ortaya çıkartabilirsiniz.



Ankarada Nişan Organizasyonlarınız, Masa süslemeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Pages