Ankara Organizasyon

Ankara Organizasyon

Ankaranın Merkez ilçelerinde Nişan ve Söz organizasyon ve Pleksi Masa, Arka tag Fon kiralama hizmeti vermekteyiz. Organizasyonlarınız için bize ulaşarak online teklif alabilirsiniz.

Author Image


Nişan organizasyonu ve diğer organizasyonlarınız ile ilgili bize ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz. Hazır konseptlerimizi görmek için tıklayın.

Ankara Organizasyon

Neden Evde Organizasyon?

Düğün öncesi son merasim olan Nişan, çiftlerin aileleri ve sevdikleri önünde Nikah öncesi son organizasyondur. Nişan organizasyonları günümüzde daha gösterişli bir şekilde yapılmak istenmektedir. İnstagramda ve diğer sosyal medya uygulamalarında, şık dekoratif süsler eşliğinde hatıra fotoğraflarını eminiz ki çokgez görmüşsünüzdür.

Söz organizasyonu için çiftler evlerinin salonlarında çeşitli süsler ve aksesuarlarla merasim düzenleyebilirler veya Söz için Salon kiralayarak organizasyon yapabilirler.
Evde yapılacak olan Organizasyonda eğer tüm aksesuarlar satın alınacaksa ekonomik olarak pahalıya gelebilir. Ayrıca çiftlerin bu aksesuarları bulabilmek ve hazırlayabilmek için ekstradan zaman ayırmaları gerekmektedir.  Salon organizasyonlarında ise sadece salon kiralama binlerce liraya mal olacaktır. işte bu nedenle evde Söz organizasyonu yapmak için günü birlik organizasyon firmaları ön plana çıkmaktadır.

Çankaya Evde Organizasyon Nişan Söz Masası Kiralama

Pembe Peri Organizasyon olarak Ankarada Söz Nişan organizasyonu yapmak isteyen çiftlere, bu özel günlerinde yüklerini hafifleterek Söz Organizasyonu konusunda yardımcı oluyoruz.

Söz Organizasyonun'da Gelin ve Damat isteklerini ön planda tutarak farklı konseptler hazırlanmaktadır.

Standart Söz ve Nişan  Organizasyonu paketimizde Pleksi Masa ve Pleksi Sütunlar, Altın Yaldız renginde Piramit Masa ve Sütunlar, Yuvarlak veya Dikdörtgen; Çiçeklerle, Led ışıklarla, Balonlarla süslenmiş arka fonlar yer almaktadır. Masa üzeri; 3 Lü Jardinyer set, Şamdanlar, Mumlar, Led Mumlar, Söz Nişan Tepsisi, Çiçekler ile yerleştirme yapılmaktadır.

İsteğe bağlı olarak Pleksi İsimlik, Afişler, Magnet, Pasta, İkramlıklarda hazırlanmaktadır.,Söz Organizasyonu gelin ve Damat için özel bir gündür ve bu özel günde Pembe Peri Organizasyon olarak önceliğimiz çiftlerimizin tercih ve istekleridir.

Deneyimlerimizi, önerileriniz ve istekleriniz ile birleştirerek unutulmaz ve memnun kalacağınız bir Organizasyon vaat ediyoruz.

Ankara Söz Masası Süsleme paketimiz, 

 • Söz Masası (Pleksi Masa veya Piramit Masa)
 • Pleksi veya Piramit Sütunlar 
 • Daire veya Dikdörtgen Arka Fon
 • Çiçek, Tül ve Led ile Süsleme 
 • 3 Lü Sunum Seti (jardinyer)
 • Çiçekli Vazolar
 • Şamdanlar
 • Led Mumlar
 • Söz Tepsisi

İsteğe Bağlı

 • İsteğe Bağlı; Pleksi İsimlik, Masa Üstü veya Arka Fona İsimler, Baş Harfleri
 • İsteğe bağlı yaş pasta
 • İsteğe bağlı atıştırmalıklar
 • İsteğe bağlı çikolata
 • Web Blog Sitesi
Çankaya Evde Organizasyon Nişan Söz Masası Kiralama

Ankara Söz Nişan Masası Kiralama, Ankara Organizasyon firmaları, Evde Söz Organizasyonu Fiyatları, Söz masası organizasyon Çankaya Ankara, Söz masası kiralama Ankara , Söz sunum masası, Ankara Söz Organizasyon, Çankaya ilçesinde Söz masası organizasyonu, Söz masası kiralama Ankara ,  Ankara Söz masası organizasyon, Ankara Söz organizasyon şirketleri,  Düğün masa süsleme fiyatları, Ankara organizasyon, Söz organizasyon fiyatları Ankara , Ankara evde Söz  organizasyonu, Ankara Söz organizasyon, Çankaya ilçesinde Söz organizasyonu yapan firmalar, Söz Masası gibi konu başlıkları ile ilgileniyor iseniz doğru yerdesiniz.

Pages